Місто

У Вінниці завершують будівництво нового корпусу лікарні швидкої допомоги. Фото

7 вересня 2020, 11:52

У Вінниці добігає кінця будівництво нового корпусу лікарні швидкої медичної допомоги. Станом на сьогодні будівельники приступили до монтажу систем «чистих приміщень». Окрім того працівники оздоблюють приміщення, облаштовують комунікації та монтують ліфти. В місті очікують, що заклад запрацює вже з наступного року.

Про йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«Будівництво нового корпусу лікарні швидкої медичної допомоги – на завершальному етапі. Роботи йдуть повним ходом. Будівельники приступили до монтажу систем «чистих приміщень», в яких підвищені вимоги до стерильності та мікроклімату.

Зокрема, в операційних монтують спеціальні HPL-панелі з гігієнічного матеріалу. Також оперблок оснащують системою вентиляції з подачею повітря ламінарним потоком. Це гарантує підтримку стерильності під час роботи хірургів.

Внутрішні роботи тривають і в інших зонах. Будівельники оздоблюють приміщення, розводять комунікації. Прокладають мережі лікувальних газів. Вже змонтували 1 з двох ліфтів.

Важливо, щоб усе виконувалось якісно, технологічно і на совість. Для міста – проект стратегічний. Це буде найсучасніша та найефективніша лікарня, яка надаватиме екстрену допомогу. Пацієнтів з численними травмами та постраждалих у ДТП будуть везти саме у цей центр.

Широкий спектр діагностики, реанімаційне та операційне обладнання – усе оснащення буде експертного класу. Це те, що потрібно медикам, аби рятувати життя. Зробимо максимум, щоб медичний заклад почав працювати у наступному році», – йдеться в дописі міського голови.Нагадаємо, під час візиту до Вінниці міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що для нового корпусу лікарні швидкої допомоги у Вінниці закуплять сучасне обладнання.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: корпус лікарні ШМД будівництво Моргунов 
Матеріали по темі