Місто

У Вінниці завершили реконструкцію дитячого садка №60. Фото

10 вересня 2020, 09:37

У Вінниці завершили реконструкцію ДНЗ №60. В закладі замінили дах та старі вікна, утеплили переходи, розширили спальні та облаштували окреме приміщення для спортивної зали, логопедичного кабінету та сенсорної кімнати. Окрім того, дитячий садок №60 – один із семи дошкільних закладів, які в місті утеплюють цьогоріч.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

««Мамо, а де наш старий садочок?», – дивувались вихованці ДНЗ №60, коли повернулись на навчання після літа. Діти просто не впізнали свій садочок після реконструкції. Такі історії мені розповідають батьки. І дуже важливо, що з кожним роком оновлених садочків у Вінниці більшає. Це – пріоритет для міста.

Дошкільний заклад №60 – один з семи садочків, які утеплюємо цього року. Збудували його у 70-х роках минулого століття. З типових проблем – дах, що протікав, та старі вікна. Окремий клопіт – переходи з суцільними скляними панорамами, де виникали протяги. Дітей доводилось тепліше одягати, якщо потрібно було пройти по коридору, кажуть вихователі.

Комплексна термомодернізація дозволила ці питання зняти. А за рахунок додаткового перепланування, в групах розширили спальні та облаштували окреме приміщення для спортивної зали, логопедичного кабінету та сенсорної кімнати. До цього садочку, зокрема, ходять і дітки зі слабким зором.

Головне, що тепер заклад став комфортнішим для усіх вихованців», – зазначає міський голова.


Нагадаємо, у Вінниці триває реконструкція бібліотеки на Малих Хуторах.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: дитячий садок утеплення реконструкція Моргунов 
Матеріали по темі