Економіка

У Вінниці завод з виробництва холодильного обладнання «GreenCool» запустив нову лінію. Фото

8 травня 2019, 10:35

У Вінниці завод з виробництва холодильного обладнання «GreenCool» компанії UBC Group запустив нову лінію виробництва. Сьогодні на підприємстві працює 250 співробітників, а до кінця поточного року тут буде створено до 500 робочих місць. Експорт продукції складає понад 50% від обсягів виробництва.

Про це інформує прес-служба Вінницької ОДА.

«Приємно відмітити, що компанія UBC Group – світовий лідер з випуску холодильного обладнання, являється найбільшим в Україні і другим в Східній Європі виробником холодильних шаф, а завод «GreenCool» - невід’ємна частина потужного кластера. Такого роду підприємства – це не просто промислова індустрія як така. Це те підприємство, яке біля себе через мультиплікатор створює велику кількість додаткових робочих місць.

За нашими підрахунками, одне робоче місце в галузі машинобудування створює навколо себе більше п’яти робочих місць в інших видах бізнесу. Це будівництво, логістика, сфера послуг. А для нас надзвичайно важливим є те, що такі компанії дають можливість концентруватись тут високваліфікованому менеджменту, який формуватиме нову професійну еліту компаній, які працюють на експорт, які вміють працювати з потужними компаніями», – зазначив Валерій Коровій під час робочого візиту на підприємство.

У ході зустрічі директор заводу «GreenCool» Валентин Коваленко ознайомив присутніх з перспективами розвитку та презентував зразки виготовленої продукції.

Нагадаємо, що 7 вересня 2018 року за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та представників місцевої влади у Вінниці відкрили завод компанії UBC-Group з виробництва холодильного обладнання «Green Cool». Завод побудовано з «нуля» на території Вінницького індустріального парку, де створено кластер машинобудування. Нове підприємство забезпечить 2000 нових робочих місць.

Три роки тому в східній частині міста Вінниці на території індустріального парку заклали «перший камінь» майбутнього заводу компанії «UBС Group» (ПрАТ «Українська пивна компанія»). Вже наприкінці серпня цього року запустили процес виробництва холодильного обладнання на новому заводі компанії UBC Group і відправили на експорт першу партію продукції власного виробництва.

Вiнниця.info, фото - із сайту Вінницької ОДА

Теги: підприємство будівництво  
Матеріали по темі