Економіка

У Вінниці завод з виробництва холодильного обладнання компанії UBC Group збільшить свої потужності

23 вересня 2021, 11:46

У Вінниці завод з виробництва холодильного обладнання «Green Cool» компанії UBC-Group планує розширити свої виробничі потужності.

Про це повідомив керівник ТОВ «Грін Кул» Валентин Коваленко 23 вересня під час візиту на підприємство Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

«Наступного року розпочинаємо другу чергу. Плануємо, що це будуть проектні роботи, потім буде саме будівництво. Тобто, 2022 – 2023 рік, ми добудуємо до цієї будівлі ще 5 тисяч квадратних метрів і інвестиції складуть понад 10 мільйонів євро. Додатково буде 250 – 300 робочих місць», - повідомив Валентин Коваленко.

Мер Вінниці зазначив, що це добрий приклад і для інших інвесторів.

«У нас за останній місяць було дві зустрічі з двома потенційними інвесторами щодо будівництва заводів. Люди думають. Тому що багато є факторів, але мені приємно, що Вінниця в топі міст, які інвестори розглядають для будівництва промислового виробництва», - сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, завод «Green Cool» побудовано з «нуля» на території Вінницького індустріального парку, де створено кластер машинобудування. Відкрили його в 2018 році. Перший камінь найбільшого в Україні заводу холодильного обладнання заклали в 2016 році на пустирі, де не було навіть комунікацій.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото архівні

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Green Cool виробництво завод 
Матеріали по темі