Економіка

У Вінниці збудують великий завод з виробництва лиж і спорядження. Компанія купила 25 га землі

29 березня 2019, 11:47

29 березня під час сесії міської ради депутати схвалили рішення «Про встановлення результатів земельних торгів». Рішення стосується аукціону з продажу земельної ділянки, яка знаходиться на території Вінницького індустріального парку. Це – найбільша ділянка, яку коли-небудь виставляли на земельних торгах у Вінниці. В аукціоні перемогло ТОВ «Хед Вінниця». Ця компанія має намір побудувати в обласному центрі завод з виробництва споряджень для зимових видів спорту: лижі, лижні черевики, лижні кріплення та інше.

Землю площею 25 га продали за 34,5 млн гривень.

«Минулого року ми підписали Меморандум з компанією «Хед» щодо будівництва заводу по виробництву спортивного спорядження для зимових видів спорту на території Вінницького індустріального парку. Відповідно до нього була реалізована через аукціон земельна ділянка. В результаті 34,5 мільйонів гривень надійшло до бюджету. Наступний крок компанії – в цьому році розпочати першу чергу будівництва цього заводу. Паралельно ми працюємо щодо створення інфраструктури – прокладання мереж водопостачання та водовідведення, будівництво доріг. Загалом за останні чотири роки у Вінниці було відкрито три заводи. Цей буде четвертим. Це говорить про те, що інвестиційна привабливість регіону і Вінниці активно зростає, і далі необхідно разом продовжувати цю роботу», - зазначив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У аукціоні взяли участь дві компанії – ТОВ «Хед Вінниця» (Head Vinnytsia) і ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат. На торгах початкова вартість земельної ділянки для учасників становила 30 млн гривень. У процесі проведення аукціону ціна була збільшена на 15%.

5c9dea14658fe.jpg

5c9dea1fe3a46.jpg


Вінниця.info, фото - із сайту ВМР

Теги: завод Вінниця підприємство  
Матеріали по темі