Культура

У Вінниці «Женя і Катя» зіграють благодійний онлайн-концерт для Франції щоб зібрати кошти на тактичну медицину ЗСУ

4 серпня 2022, 16:58

Команда YouthFutureUA та Pangeya Ultima проведе сьомий благодійний концерт для підтримки України. Він відбудеться в рамках фестивалю Quartiers D'été, який проводиться у Франції.

Гурт «Женя і Катя» співатиме в «бомбосховищі» у Вінниці 5 серпня. Українська музика наживо лунатиме о 20:00 за українським часом в підвалі пабу Beer & Blues Art-Pub та у форматі онлайн - у французькому місті Лонс-ле-Соньє.

«Наші концерти відбуваються у гібридному форматі – онлайн + для глядачів у певній локації. Зазвичай публіка збирається у затишному пабі або барі та слухає українську музику. Під час концерту глядачі донатять кошти.

Окрім музики, іноземці обов'язково почують особисті історії про війну, реалії життя в Україні під час російської агресії.

Ми вже провели 6 таких концертів для Литви, Німеччини, Північної Македонії, Болгарії тощо», - зазначають організатори.

Приєднатись до концерту можна за онлайн за посиланням. Під час стріму будуть збирати донати для того, щоб закупити тактичну медицину.

«Ми збираємо кошти на закупівлю медикаментів для польових госпіталів. Тому обов'язково приєднуйтеся до нас та підтримайте армію посильною сумою. Ви також можете вже зробити свій внесок та задонатити кошти на сайті проєкту YouthFutureUA. Пам'ятайте, що кожна гривня наближає нас до перемоги!», - наголошують у команді YouthFutureUA та Pangeya Ultima.

5 серпня перед концертом відбудуться збори волонтерів о 18.30 годині в Beer & Blues (вул. 600-річчя).

«Завітайте до нас, щоб знайти однодумців, запропонувати власні проєкти, реалізувати свої ідеї та бути корисними для суспільства в цей непростий час. Ми розповімо вам про проєкт YouthFutureUA, нашу місію та напрямки роботи. Обіцяємо багато цікавого та неформального спілкування», - запрошують організатори.

Вхід на зустріч вільний, але обов'язково зареєструйтеся за посиланням.

Партнери команди YouthFutureUA та Pangeya Ultima:

  • ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій», котрий реалізує проєкт «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу.
  • Партнери у Франції – організація Peuples Solidaires JURA, Association Maison Commune. Вони допомагають не тільки проводити фестиваль, а й збирати кошти для потреб українців у російсько-українській війні.
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: благодійний концерт 
Матеріали по темі