Суспільство

У Вінниці жителі півсотні будинків відмовляються платити за гарячу воду і опалення

4 травня 2019, 09:47

У Вінниці мешканці близько півсотні будинків не платять за надані комунальні послуги. Підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» попереджає, що такі оселі відключатимуть від гарячого водопостачання і централізованого опалення.

«Відключення будинків від послуг буде здійснюватися в межах чинного законодавства. Це передбачено Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Зараз на підприємстві проводиться підготовка до відключень таких будинків, а також попередження мешканців даних будинків про відключення відповідно до законодавства (Закон України «Про житлово-комунальні послуги»).

Підприємство змушене застосовувати такі санкції, адже так само, як споживачі повинні розраховуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання вчасно, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повинно розраховуватися за ресурси, які використовує для виготовлення теплової енергії», - повідомляє прес-служба підприємства.

Загалом станом на початок травня населення боргує близько 120 мільйонів гривень. Незабаром споживачі отримають нові рахунки за послуги, спожиті в квітні, але ще далеко не всі сплатили за попередній місяць. Рівень розрахунків за спожиті послуги лише 80%.

На сьогодні на підприємстві укладено 371 договір на реструктуризацію заборгованості на загальну суму понад 4 мільйона 480 тисяч гривень.


Вiнниця.info, фото - Вінницяміськтеплоенерго

Теги: опалення комуналка  
Матеріали по темі