Суспільство

У Вінниці знайшли 4-річного хлопчика, який заблукав. Перед цим його мама самого відпустила до магазину

22 травня 2020, 14:29

21 травня у Вінниці поліцейські знайшли 4-річного хлопчика, який заблукав. Його доправили до відділку поліції. Згодом зателефонувала його мама та повідомила про те, що її дитина зникла. Як виявилося, жінка відпустила сина самого в магазин, але додому хлопчик не повернувся. На маму хлопчика склали адміністративний протокол.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Вінницької області.

Близько 19-ї години поліцейська відділу ювенальної превенції Ольга Телепенко на Площі Перемоги зайшла в автобус, щоб їхати додому після служби. Вона звернула увагу на маленького хлопчика, який зайшов з іншими пасажирами, але був без супроводу дорослих. Дитина не змогла відповісти, де його батьки. Поліцейська вийшла з ним з автобусу та подзвонили на спецлінію 102, щоб перевірити чи не шукають дитину. Однак жодних повідомлень про зниклого хлопчика не надходило. Хлопчика поліцейські забрали до Лівобережного відділення поліції. Невдовзі матір малолітньої дитини зателефонувала в поліцію.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, з’ясувалося, що хлопчик проживає на вулиці Дубовецькій. В сім’ї, де він виховується, п’ятеро дітей.

Мама дала пояснення, що зазвичай відпускала 4-річного сина самого до магазину, який знаходиться в дворі будинку, де вони проживають. Цього разу він не повернувся з магазину, а пішов подорожувати Вінницею.

На матір хлопчика склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) . Щодо цього випадку проінформовано службу у справах дітей для реагування в межах компетенції.

На фото – хлопчик з поліцейською ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції м. Вінниці.

Вінниця.info

Теги: поліція розшук дитина 
Матеріали по темі