Місто

У Вінниці знайшли викрадений велосипед Nextbike

3 травня 2019, 16:30

3 травня, після обіду, стало відомо, що викрадений вночі велосипед Nextbike, знайшли. Наразі тривають пошуки порушника.

«Слідчий повідомив, що велосипед знайдено. Попередньо, він у робочому стані. Зараз їду на його опізнання, там і перевірю справність.

Все відбувалося в районі залізничного вокзалу. Працівники Ситуаційного центру переглянули велику кількість відеозаписів, відслідковуючи, як саме пересувався злочинець. Дякуючи Ситуаційному центру, Національній поліції та небайдужим громадянам, велосипед вдалося знайти», - розповів Вiнниця.info представник компанії Nextbike Олександр Царевський.

Також він висловив сподівання, що Вінницька міська рада збільшить кількість камер в громадських місцях - в тому числі камер високої роздільної здатності, сертифікованих МВС для фіксації порушень швидкісного режиму.

«Якщо камера ідентифікує номер машини, то упізнання людини зафіксованої такою камерою не буде проблемою. Оперативно знайшли велосипед багато в чому завдяки їм», - зазначив Олександр.

У відділ комунікацій ГУ НП Вінниччини повідомили, що велосипед знайшли біля залізничної лікарні. Його побачили перехожі. Наразі правоохоронці розшукують злочинця.

Раніше показали фото підозрюваного у крадіжці велосипеда Nextbike.Вiнниця.info

Теги: Nextbike велопрокат  
Матеріали по темі