Суспільство

У Вінниці знову повідомили про замінування 28 об’єктів. Людей евакуюють

13 червня 2019, 16:04

У Вінниці поліція перевіряє 28 об'єктів, щодо яких надійшло повідомлення про замінування.

Про це написала у «Фейсбук» речниця ГУНП Вінниччини Анна Олійник.

«Проводиться евакуація людей. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Працюють усі профільні служби, вибухотехнічні групи, кінологи», - йдеться в повідомленні.

У переліку - житлові будинки, ТРЦ, дитячі садочки.

«Ми не можемо нехтувати безпекою громадян і просимо громадян з розумінням поставитися до вимушених дій», - додає Анна Олійник.

У писку об’єктів, де може статися вибух, - «Скай Парк».

«Останнім часом повідомлення про замінування надходять майже щотижня. Здійснюється евакуація людей . На 2-2,5 закривають торговий центр. Звичайно, від цього втрачаються прибутки. Люди уже звикли, якщо звучить сирена, значить потрібно швидко вийти з приміщення», - розповіла Вiнниця.info Ольга, вона працює у «Скай Парку».

Нагадаємо, що 11 червня у Вінниці повідомили про замінування трьох готелів. 29 травня, до поліції надійшло повідомлення про замінування 28 об’єктів в м. Вінниці. Вибухотехніки та кінологи перевірили об’єкти, жодних предметів, які можуть бути небезпечними для оточуючих, не виявлено. 24 травня правоохоронцям і рятувальникам вранці надійшла інформація про замінування об’єктів у м. Вінниці. Повідомили про вибухівку в ТРЦ «Мегамолл», Вінницькому національному аграрному університеті, Вінницькому національному технічному університеті і педагогічному університеті.

Вiнниця.info

Теги: вибухівка замінування  
Матеріали по темі