Місто

У Вінниці зробили п’ятий тролейбус з автономним ходом «VinLine»

17 вересня 2021, 08:59

У Вінниці виготовили п’ятий по рахунку тролейбус з автономним ходом. Після обкатки він курсуватиме на подовжених маршрутах.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Наші транспортники виготовили вже п’ятий VinLine цього року. Тролейбус на автономному ході. Без контактної мережі він може долати до 20 км і курсуватиме на подовжених маршрутах.

Лабораторні випробування машини вже успішно завершились. Тролейбус виходить на обкатку.

Отримали кузов і для збірки наступного тролейбуса. Очікуються необхідні агрегати.

Цього року ми приділили пріоритетну увагу громадському транспорту Вінниці – і саме екологічному. Придбали для міста десять газових автобусів та продовжуємо проект VinLine.

Працюємо зі швейцарськими партнерами щодо отримання чергової партії трамваїв з Цюріха наступного року. Розраховуємо також поповнити муніципальний автопарк електробусами», - зазначено в дописі на сторінці міського голови.

Як повідомляла Вінниця.info, в кінці жовтня 2020 року на маршрут вийшов перший тролейбус «VinLine» з автономним ходом. Він курсує за новим маршрутом №12А «Гніванське шосе – Немирівське шосе». Автономно він проїжджав 3,3 км в одному напрямку. На початку вересня цього року завершили обкатку четвертого тролейбуса з автономним ходом. Він курсує по маршруту №12-А «Немирівське шосе - Гніванське шосе».

У 2022 році Вінниця отримає 35 вагонів швейцарських трамваїв «Tram 200», які в Цюриху виводять з експлуатації.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: VinLine 
Матеріали по темі