Місто

У Вінницязеленбуд пояснили, чому в місті неможливо створити газон «бур’ян по коліно»

18 травня 2020, 16:30

Працівники «Вінницязеленбуд» пояснили місцевим урбаністам, чому в місті неможливо зробити газон формату «бур’ян по коліно», як у Берліні. Мавританський газон, за словами фахівців, є недоречним в місті, оскільки має ряд недоліків у догляді, утримані. А пилок деяких рослин може бути сильним алергеном.

Про це йдеться на сторінці «Вінницязеленбуд».

«В одній з груп Вінниці ми прочитали пост про те, що у Берліні на вулицях, пустирях, розділових смугах і узбіччях доріг часто можна зустріти газони формату «бур'яни по коліно». Це спеціальний «ландшафтний газон» з суміші однорічних, диких трав або невибагливих сортів.

На нашу думку, мавританський газон є не доречним на території міста, адже є ряд недоліків в догляді, створенні, утриманні, багато хто наголошує, що травостій не потрібно підсівати, але це не так, ряд однорічних квітів, цибулькових, потрібно підсівати, що року, за для того, щоб газон не втратив свою декоративність і не перетворився в «хащі», – пишуть у «Вінницязеленбуд».

Додають, що різноманіття квітучих трав приваблює не тільки метеликів, а й бджіл, ос і джмелів, а пилок деяких рослин є сильним алергеном.

Бур'яни на такому типі газону видаляються виключно вручну. Це основна складність в його вирощуванні.

Газон у Вінниці:

Газон в Берліні:

Вінниця.info, фото Вінницязеленбуд

Теги: мавританський газон 
Матеріали по темі