Афіша Вінниці

У Вінницю їде легендарний Театр котів Куклачова з шоу про Чарлі Чапліна та інших зірок світової клоунади

9 лютого 2020, 10:09

Гастролі легендарного Театру котів Куклачова у Вінниці пройдуть 12 березня.

У цей день о 16.00 і 19.00 у Будинку офіцерів відбудуться одразу два покази яскравого шоу «Дмитро Куклачов. Я-клоун! або КОТОстройка», яке присвячене зіркам світової клоунади: Чарлі Чапліну, Леоніду Єнгібарову і клоуну зі сценічним псевдонімом Грок, чиє справжнє ім'я Шарль Адрієн Веттіїв.

- Знаменитий артист Дмитро Куклачов втілив у життя свою давню мрію і поставив виставу, присвячену кумирам своєї юності. «Я - клоун, або КОТОстройка» - це новий погляд на великі імена крізь призму сучасності, море гумору, добра і, звичайно ж, захоплюючі трюки з кішками, - розповідають організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

У шоу-виставі, яку побачать вінничани, завдяки найвищій майстерності та професіоналізму Дмитро Куклачов досягає максимальної подібності і блискуче виконує репризи великих клоунів.

Зокрема, у образ Чапліна вживається настільки досконало, що змушує повірити кожного глядача, що на сцені саме цей великий клоун. Куклачов-Чаплін з легкістю балансує жердиною з кішкою, яка незворушно сидить зверху.

Виконуючи репризу музичного ексцентрика Грока, артист грає на пилі, витягуючи з цього немузичного інструменту неймовірної краси звуки.

А у образі Леоніда Єнгібарова Дмитро Куклачов виконує складну репризу: послідовно підкорює одну, три і навіть п'ять котушок.

Довго вважалося, що коти не піддаються дресурі, тому їх ніхто й ніколи не задіював у циркових програмах. Тож коли на арені цирку вперше з'явився клоун із дресированою кішкою, це була сенсація. Відразу ж посипалися запрошення на гастролі - хвостаті циркачі скорили глядачів багатьох країн.

Тоді й був відкритий легендарний «Театр котів Куклакова», що не має аналогів у світі і де розкриваються таланти найбільш граційних і незалежних домашніх улюбленців.

Сьогодні неймовірні вистави за участю наймиліших і найталановитіших артистів – котиків - заворожують і веселять дітей та дорослих по всьому світу.

Щороку Японія та країни Європи, стоячи, аплодують яскравим шоу «Театру котів Куклакова», адже все, що відбувається на сцені зрозуміло кожному, незалежно від віку. Діалог відбувається мовою почуттів, яка розкриває душу і дарує тепло свого серця усім!

- Насправді у нашому театрі відсутнє слово «дресирування». Кішка — тварина горда й незалежна, змусити її неможливо. Театр котів — це територія любові й доброти — тільки у такій атмосфері з кішками можна створювати незвичайні номери, - ділиться Дмитро Куклачов. – Кожна нова вистава для нас – це як початок нового життя. Завжди чекаємо його з радістю, трепетом і очікуванням дива. Образи, декорації, музика, сюжет, емоції, почуття - захоплюють і ваблять у нове й незвідане. Адже наш головний глядач – дитина. Від 0 до 99! Насправді у душі кожного з нас живе дитина, яка у хвилини особливого щастя проявляє себе безтурботним сміхом та радістю.

- Сповнене добра і радості, дивовижних циркових номерів, дійсно смішної клоунади і великої кількості дресированих тварин, шоу «Театру котів Куклачова» вразить і дорослих, і діток, - гарантують творці шоу. - Обирайте 12 березня зручний час відвідання вистави – о 16.00 чи 19.00 – беріть діток, онуків, матусь, татусів, бабусь і дідусів - і дружною родиною приходьте на незабутнє шоу «Дмитро Куклачов. Я-клоун! або КОТОстройка»!

Вартіть квитків – від 200 гривень.

Квитки можна придбати на сайті http://bilet.vn.ua, а також у касах «Магігранду», Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, Вінницької Вежі та «Універмагу».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вистава театр концерт 
Матеріали по темі