Культура

У вівторок вінницький театр покаже виставу «Лісова пісня» - в режимі online

4 травня 2020, 09:41

5 травня Вінницький музично-драматичний театр імені Садовського покаже виставу «Лісова пісня». Подивится «міф прадавніх часів» можна в режимі online – на офіційному каналі закладу в YouTube. Початок – о 18:30.

«Вистава, яку ми пропонуємо, про всіх нас і про кожного зокрема, адже драма розповідає про красу людських почуттів і загубленість духовного гноблення, про необхідність збереження гармонії між людиною та природою. Як добре, що про складне можна говорити так просто: про любов Божу до нас, про друге народження в духові, про те, що «тепер не я живу, але живе в мені Христос» (Апостол Павло), про жертовність, про вогонь кохання, розлуки, про вічні вогні вічності… Як добре! «Метеликом летить душа – лови!»

Мрія здійснилась з досвідом, акторським і режисерським. Та хотілося відійти від хрестоматійного сприйняття Лесі Українки. «Ми вирішили повернутися до витоків народу, прадідам, міфам, коли люди боялися наступити на метелика, знаючи, що в ньому дух живе, на травичку, просили вибачення в дерева. За часів язичництва вони настільки в усе це вірили, оточуючи себе міфами, легендами і всілякими духами”.

Сама постановка через велику кількість пластики і сцен, пов’язаних з обрядами древніх слов’ян, зайняла багато часу. Продумувалось усе: і трипільські орнаменти на декораціях, руни добра і багатства на одязі з натурального льону, весільних рушниках і, звичайно, гра світла, яке, як повноцінний актор, виконує неабияку роль», - повідомляють на сайті театру.

Дійові особи та виконавці:

Мавка – Наталя Шолом

Душа Мавки — Ірина Рибак

Лукаш — Максим Какарькін, Роман Хегай-Семенов

Мати Лукашева —Лідія Бєлозьорова

Килина — Наталя Білозор

Дядько Лев — Анатолій Вольський

Лісовик — Володимир Постніков, Олександр Радько

Перелесник — Віталій Рибак

Водяник — Богдан Костюк

Куць — Михайло Крисов, Артур Константинов

«Той, що греблі рве» — Андрій Богданов

«Той, що в скалі сидить» — Сергій Бондарчук

Русалка — Анна Положенко

Русалка Польова — Ольга Буга, Світлана Басовська

Юнаки та дівчата, лісові істоти — актори театру

Відео доступне лише під час його прем’єри на YouTube, початок – 5 травня о 18:30.


Вінниця.info, фото - з сайту театру

Теги: театр вистава 
Матеріали по темі