Суспільство

У військовій частині на Вінниччині навчання: СБУ і ЗСУ шукали диверсантів, які заклали вибухівку

20 лютого 2020, 12:43

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області провела планове контрдиверсійне навчання на території однієї з військових частин Гайсинського району.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

У тренуваннях, які проводились в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь регіональні підрозділи СБУ та Збройних сил України.

За легендою навчань, група умовних диверсантів облаштувала схрон у безпосередній близькості до військового об’єкту та здійснила закладку вибухівки на його території.

«Метою заходу стало вдосконалення навиків виявлення та реагування на роботу ворожих диверсійно-розвідувальних груп у місцях дислокації військових підрозділів. Також учасники заходу відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо попереджання та блокування відповідних загроз.

Координаційна група АТЦ проаналізувала кожен етап навчань і відзначила високий рівень готовності його учасників до злагодженої роботи в екстремальних умовах», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, що в листопаді 2019-го на території військової частини, що дислокується у Гайсині, сталася пожежа. На складах згоріли сотні бронежилетів, шоломи і форма.

Вiнниця.info, фото прес-центру СБУ

Теги: СБУ навчання 
Матеріали по темі