Суспільство

У військовій частині 3008 зафіксували спалах кору – 400 нацгвадрійцям зроблять щеплення

16 січня 2019, 14:24

 У вінницькій військовій частини 3008 зафіксували масове захворювання на кір. Вірус інфікував два десятки нацгвардійців. Сьогодні чоловіки проходять лікування, особовий склад – вакцинують.

Про це 16 січня розповіла фахівець депaртaменту охорони здоров’я Вінницької ОДA Тетянa Бондaренко.

«В нас є випадки звхорюваності в одній із військових частин. Військовослужбовці госпіталізовані в лікувальний заклад міста Вінниці, інфекційне відділення. Важких випадків немає. На даний час проводиться активна імунізація військовослужбовців цієї частини», - зазначила вона.

Медики проаналізували, хто з нацгвардійців не отримував вакцин, не хворів раніше кором і визначили 400 осіб, котрим зроблять щеплення.

«Ми виділили вакцину, яка була закуплена і поставлена в область за рахунок держаного бюджету. На даний час понад 100 військовослужбовців вакциновані. Залишається ще близько 300 чоловік, які сьогодні-завтра отримають щеплення», - говорить Тетяна Бондаренко.

У 2018 році на Вінниччині вакцинували військовослужбовців Служби порятунку, СБУ, поліцейських та прикордонників.

 

Нагадаємо, що на Вінниччині росте кількість осіб, які хворіють на кір. Лише за два тижні зафіксували понад 500 випадків, 355 людей – госпіталізували. В області стався перший летальний випадок – померла 8-місячна дівчинка, яка була інфікована даним вірусом.

Вінниця.info

 

 

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лікарня 
Матеріали по темі