Місто

У всіх мікрорайонах Вінниці, всіх ЦПМСД, зареєстровані хворі на коронавірус та контактні особи

10 квітня 2020, 13:30

Читачі Вінниця.info звертались до редакції з проханням оприлюднювати інформацію про лабораторно підтверджені випадки захворювань на коронавірус у Вінниці, конкретизуючи в яких мікрорайонах міста проживають хворі. З цим питанням ми звернулись до мера Вінниці Сергія Моргунова.

«Не можна визначити окремий район, так само, як і не можна визначити по всій країні визначити. Тому що цей вірус досить швидко передається. Будь яка людина може заразити кілька десятків людей протягом дня, якщо не дотримуватись правил і карантину. Я переконаний, що сьогодні під загрозою може бути будь який район міста, будь який під’їзд, будь який будинок. Наголошую на тому, що велике прохання – по можливості людям залишатись вдома і не контактувати. Щоб себе не наражати на небезпеку і когось, з ким контактуєте.

Тих 67 випадків захворювання і 2000 людей, які знаходяться на самоізоляції, вони зареєстровані у всіх наших центрах Первинної медико-санітарної допомоги. Тобто, по всьому місту. Немає ні одного центру, де не зареєстровані хворі», - повідомив Сергій Моргунов під час брифінгу 10 квітня.


Станом на 11 годину 10 квітня у Вінницькій області в 119 випадках виявлено коронавірус, у тому числі в 9 дітей. Чотири дитини в Гайсині, три дитини у Вінниці, по одній дитині у Чернівецькому та Вінницькому районах.

У Вінниці 6 осіб вилікувалися від COVID-19. Серед них – медсестра пологового будинку №2 та найстарша пацієнтка.

Вінниця.info

Теги: коронавірус Вінниця райони 
Матеріали по темі