Суспільство

У Якушинецькій сільській громаді відкрили амбулаторію, яка обслуговуватиме 7 тисяч населення

12 січня 2021, 17:27

12 грудня у Якушиенцькій сільській громаді відкрили амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Медичні послуги там зможуть отримати понад 7 тисяч жителів громади із Якушинців, Зарванців, Ксаверівки, Лисогори.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

В урочистому відкритті амбулаторії також взяли участь голова Вінницької ОДА Сергій Борзов та голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий.

Будівництво медзакладу розпочалось у 2019 році. За словами голови громади Василя Романюка, ще до початку будівельних робіт виникла проблема з належним оформленням земельної ділянки, яка входила до охоронної зони кладовища.

Амбулаторія розрахована на монопрактику, там перебачено 4 посади лікаря загальної практики, 8 посад сімейної медичної сестри та посада водія. Заклад забезпечено медичним обладнанням, комп’ютерною технікою, необхідними меблями та автомобілем Renault Duster. В жовтні 2020 року закупили два комплекти обладнання для телемедицини на суму 220 тисяч гривень.

Загалом на будівництво Якушинецької амбулаторії було витрачено 9436,644 тис. грн, у тому числі:

– 8492,220 тис. грн – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості;

– 944,424 тис. грн. (11,1% від вартості будівництва) – за рахунок коштів місцевого бюджету.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Вінницької облради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: амбулаторія громада Якушинці 
Матеріали по темі