Події

У Жмеринському районі виявили 40 «тіньових» збирачів малини. Фото

26 липня 2021, 09:26

У селі Рів Жмеринського району на Вінниччині, виявили близько 40-ка збирачів малини, які працювали нелегально. Як зауважують в Управлінні Держпраці у Вінницькій області, серед них також були неповнолітні, які працювали на рівні з дорослими. Викликали поліцію.

«23 липня, інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області було здійснено позаплановий захід державного контролю на одному з сільськогосподарських об’єктів, що знаходиться у с. Рів, Жмеринського району, Вінницької області. У ході заходу контролю інспекторами праці було встановлено, що близько40-ка осіб займались збором малини, серед яких були і неповнолітні особи, що виконували польові роботи на рівні з дорослими. Посадові особи ідентифікували 30 осіб, інші назвати своє ім’я категорично відмовились. В наслідок чого, посадовці були вимушені звернутись до представників правоохоронних органів за допомогою, щоб встановити тих осіб, які не хотіли називати своє ім’я», - йдеться у повідомлені Управління Держпраці у Вінницькій області.

Після прибуття на місце працівників поліції, вдалось встановити ще декілька осіб, інші продовжували відмовлятись називати своє ім’я.

«Спроба інспекторів праці та працівників поліції зв’язатись по телефону з працедавцем була марною, так як, суб’єкт господарювання не підіймав слухавку. Наразі роботодавцю буде висунуто вимогу щодо надання посадовим особам Держпраці даних стосовно найманих людей. Якщо суб’єкт господарювання проігнорує і усіх найманих людей не буде офіційно працевлаштовано, на працедавця чекатиме відповідальність згідно чинного законодавства», - констатують в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Управління Держпраці у Вінницькій області.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина малина непрацевлаштовані робітники 
Матеріали по темі