Суспільство

У Жмеринському районі запрацювала уже 23 в області поліцейська станція

23 червня 2021, 10:57

Вчора, 22 червня, в селі Станіславчик, що у Жмеринському районі, відкрили поліцейську станцію. Це уже 23-тя по рахунку станція в області, яку облаштували за підтримки громади в межах реалізації в області проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Про це йдеться у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Комфортний для праці та відпочинку поліцейського офіс відкрили у селі Станіславчик. Поліцейський офіцер громади, який невдовзі приступить до виконання своїх обов’язків у громаді, обслуговуватиме 12 сіл, де проживає близько 11 тисяч населення.

Начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко зазначив, що проєкт «Поліцейський офіцер громади», який активно впроваджується в області – приклад дієвої співпраці поліції і громади, які спільними зусиллями вирішуватимуть проблеми на своїх територіях. Головний меседж проєкту «Я – тут». Щоб оберігати і захищати.

«Поліцейський офіцер буде постійно знаходитися в громаді, допомагатиме вам, відповідатиме на ваші питання та реагуватиме на заяви», - підкреслив Іван Іщенко.

Голова Вінницької обласної Ради В’ячеслав Соколовий наголосив на важливості такої ініціативи поліції та зауважив, що робота поліцейського на території громади і постійна можливість з ним комунікувати у громадян піднесе на значно вищий рівень безпеки.

Голова Сланіславчицької територіальної громади Володимир Перепечай додав, що безпека місцевих жителів – це основа розвитку громади в цілому :

«Коли ми об’єднуємо зусилля усі разом – вирішуються усі проблеми».

Кращих працівників Жмеринського районного відділу поліції відзначили почесними грамотами обласної та районної ради та ГУНП у Вінницькій області.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото та відео поліції Вінниччини

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліцейська станція Жмеринський район 
Матеріали по темі