Суспільство

У Жмеринці 12-річний хлопець зібрав кошти на дрон та передав його військовому

4 жовтня 2022, 14:55

12-річний Іван Мельничук зі Жмеринки плете патріотичні браслети і продає їх. Хлопчику вдалося зібрати 11 тисяч гривень, на які він придбав дрон для українських захисників.

Про це пише Жмеринка.City.

4 жовтня на площі Миру юний волонтер Іван Мельничук передали дрон жмеринчанину Олександру, який служить в батальйоні оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Нещодавно військові з цього батальйону в складі 81 бригади звільнили місто Святогірськ та село Червоний Лиман.

Це вже другий дрон, який передають воїнам батальйону. Перший пошкодили під час обстрілів російских окупантів.

«Завдяки таким хлопцям, як Іван, які приносять колосальну допомогу, нам вдається звільняти українські території від ворога. Військові надзвичайно вдячні всім тим, хто в тилу допомагає наближати Перемогу. Дуже добре, що в нас в Україні такі щирі діти, саме задля їхнього майбутнього ми переможемо», – каже військовий Олександр.

12-річний жмеринчанин розповідає, що збирає кошти в обмін на власноруч сплетені патріотичні браслети. Хлопець назбирав 11 тисяч гривень, з яких придбали дрон, а частину коштів направили на виготовлення буржуйок для захисників.

«Я хочу, щоб наша Україна була незалежною. Щоб дітки без тривог могли гуляти вулицями та навчатись в школах. І більше нічого не хочу», – ділиться жмеринчанин Іван.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Жмеринка City

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Жмеринка хлопчик допомога дрон 
Матеріали по темі