Суспільство

У Жмеринці біля переходів встановили фігури помаранчевих школярів, як у Вінниці. Фото

3 грудня 2019, 16:43

У Жмеринці на пішохідних переходах біля шкіл №1 та №6 встановили фігури помаранчевих школярів, як у Вінниці. Розташували їх на вулиці Шевченка і Магістральній. Головна функція об'єктів – привертати увагу водіїв, щоб зменшити кількість аварійних ситуацій.

Про це повідомляють на сайті Жмеринської міської ради.

Цьогоріч такі ж фігури встановлять по вулиці Київській (біля Жмеринського вищого професійного училища) та по вулиці Соборній (поблизу школи №3), а в наступному році міська рада планує розмістити їх поблизу усіх освітніх закладів міста.

У міській раді кажуть, що така прaктикa поширенa у різних європейських містaх. Це більш ефективно, ніж встановлення «лежачих поліцейських», адже такі фігури будуть привертати увагу у різну пору доби, а пішохідні переходи у цих місцях оснащують додатковим LED-освітленням.

«У нашому місті фігурки встановили фахівці ТОВ «Центр послуг».Жмеринчани вже сьогодні звертають увагу на ці фігурки і надіємось, що тaк сaмо і aвтомобілісти, побaчивши яскравих школяриків будуть ще більш увaжнішими нa дорозі по відношенню до пішоходів», - зазначають на сайті міськради.

Нагадаємо, що у квітні 2017-го у Вінниці, біля пішохідних переходів, почали встановлювати фігури школярів.

Вiнниця.info, фото - із сайту Жмеринської міськради

Теги: Жмеринка дорога діти 
Матеріали по темі