Культура

У Жмеринці біля залізничного вокзалу відкрили пам’ятник Остапу Бендеру. Фото

28 жовтня 2019, 09:36

27 жовтня у Жмеринці на привокзальній площі відбулося урочисте відкриття пам’ятника Остапу Бендеру. Літературно-гумористичний, унікально-монументальний круїз назвали «Засідання триває, або Повернення Остапа». Оплесками глядачі вітали найпочеснішого гостя шоу – Великого комбінатора, Командора – Остапа-Сулеймана-Берта-Марія Бендер-бея.

Про це повідомляє видання Жмеринка.City.

Вперше пам’ятник Остапу Бендеру, розмістили в райцентрі у 2001 році, але через десяток років його демонтували. У неділю під гучні оплески та спалахи фотокамер Великому комбінатору видали паспорт із довічною пропискою на привокзальній площі Жмеринки. Монумент виготовив скульптор Микола Крижанівський.

Цього дня організатори святкового дійства підготували для жмеринчан та гостей міста цікаву розважальну програму. Кожен бажаючий мав можливість сфотографуватися на згадку про подію у фотозонах із фільму «12 стільців», назвати одну із цитат роману «Золоте теля», в якому згадується Жмеринка, та отримати порцію смачної рибної юшки.

У торгівельних причалах усім бажаючим пропонували викарбувати монету із зображенням жмеринського залізничного вокзалу та профілем Остапа Бендера, придбати на згадку сувенір та іменне посвідчення «Великого Комбінатора».

Хтось смакував юшку, інші замовляли каву із афродизіаками, ще хтось – обирав авторські напої із винних та пивних бочок.

Надалі програма продовжилася розважальними виступами команди КВН «Вінницькі Міліонери», інтелектуальними жартами ведучого телепередач «Джентльмен-шоу», Заслуженого артиста України Олега Філімонова.

Вінниця.info, фото - видання Жмеринка.City

Теги: Жмеринка пам'ятник Остапу Бендеру 
Матеріали по темі