Економіка

UBC-Group налагоджує виробництво апаратів штучної вентиляції легень. Їх можуть робити в Вінниці

24 квітня 2020, 12:35

Компанія UBC-Group налагоджує процес виробництва вітчизняних апаратів штучної вентиляції легень. Міська влада веде перемовини, щоб виробництво ШВЛ було в Вінниці на заводі «Green Cool».

Про це під час брифінгу 24 квітня повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

«UBC-Group, до якої входить завод «Green Cool» у нашому індустріальному парку, на сьогоднішній день налагоджує виробництво вітчизняних апаратів штучної вентиляції легень на базі апаратів ШВЛ виробництва США.

Думаю, за місяць, за два буде проведено відповідну сертифікацію. Ми на сьогодні розглядаємо можливість разом з керівництвом концерну UBC-Group, щоб виробництво цих ШВЛ було розміщено на заводі «Green Cool» саме у місті Вінниці.

Це гарна новина для України, бо апарати ШВЛ імпортні, вони в дефіциті, їх складно замовити і закупити. Я вже не кажу про ціну, яка на сьогодні є», - розповів Сергій Моргунов.


Також Сергій Моргунов розповів, що створена робоча група, яка працює над розробленням плану антикризових заходів для підтримки вінницького бізнесу. Попередньо його презентують уже наступного тижня.

До Робочої групи по розробці плану антикризових заходів увійшли представники Ради підприємців при міському голові та найбільших громадських організацій вінницьких підприємців. А також керівники профільних департаментів міської ради. Члени групи розробляють комплекс заходів для підтримки вінницького бізнесу.

«Вже відбулись два засідання групи. Перше стосувалося питання місцевих податків та зборів, друге – оренди комунального майна та землі. Найближчим часом ми проведемо ще два засідання, які будуть стосуватися торгівлі, сфери послуг, зайнятості населення. Результатом спільної роботи має бути чіткий план комплексних заходів на підтримку бізнесу і запуску економіки міста, коли буде скасовано карантин», - повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, в 2018 році у Вінниці відкрили завод компанії UBC-Group з виробництва холодильного обладнання «Green Cool». Завод побудовано з «нуля» на території Вінницького індустріального парку, де створено кластер машинобудування.

У 2016 році в східній частині міста Вінниці на території індустріального парку заклали «перший камінь» майбутнього заводу компанії «UBС Group» (ПрАТ «Українська пивна компанія»). Вже наприкінці серпня цього року запустили процес виробництва холодильного обладнання на новому заводі компанії UBC Group і відправили на експорт першу партію продукції власного виробництва.

Вiнниця.info

Теги: UBC-Group ШВЛ Вінниця 
Матеріали по темі