Спорт

Учасники міжнародної естафети «Біг заради гармонії» прибудуть до Вінниці

7 вересня 2016, 11:46

 9 вересня до Вінниці прибуде команда Всесвітнього бігу заради гармонії в Україні.

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

 Орієнтовно команда прибуде до нашого міста 9 вересня о 10.30 з боку Хмельницького шосе в районі західного автовокзалу (на трасі біля «Епіцентру»).

Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 29 років. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки. Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення. Патріотичною метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

Також Всесвітній біг заради гармонії пропагує здоровий спосіб життя і соціальну активність. Особлива увага приділяється залученню дітей, юнацтва та молоді до активних занять фізичною культурою і спортом. Організатори естафети в Україні вважають метою пробігу – налагодження дружніх стосунків, порозуміння і взаємоповаги між жителями різних регіонів країни.

В Україні планується подолати понад 1 500 км, тривалість пробігу становить 18 днів. Естафета організована міжнародною мережею волонтерів.

Вінниця.info

Теги: біг естафета 
Матеріали по темі