Суспільство

"Укравтодор" хоче заборонити рекламу уздовж доріг

9 листопада 2010, 12:41

"Укравтодор" розробив законопроект "щодо заборони розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування", який виноситься на публічне громадське обговорення.

Як повідомили у Мінтрансзв'язку, на думку шляховиків, значна кількість рекламоносіїв, розміщених в безпосередній близькості від дороги, погіршує видимість дорожніх знаків, негативно впливає на сприйняття водіями дорожньої обстановки та відволікає від керування транспортними засобами.

Як наголошується, законопроект розроблений з метою адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

На сьогоднішній день діє "Європейська угода про міжнародні автомагістралі від 15 листопада 1975 року", відповідно до вимог якого, забороняється розміщення рекламних щитів з обох сторін автомобільних доріг міжнародного значення.

В "Укравтодорі" заявляють, що оскільки вищенаведена Європейська угода є обов'язковим для України, то необхідно прийняти відповідну нормативно-правову базу для заборони розміщення рекламоносіїв на міжнародних автомобільних дорогах.

"Таким чином, прийняття законопроекту сприятиме забезпеченню безпечних, економічних та комфортних умов дорожнього руху і гармонізації національного і європейського законодавства", - вважають розробники законопроекту.

 

"ЛІГАБізнесінформ"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі