Культура

Україна проводитиме «Євробачення-2023» на своїй території – Мінкульт

16 травня 2022, 22:34

Україна не відмовиться проводити «Євробаченя-2023» і проводитиме його на своїй території.

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону, цитує «Радіо Свобода».

Він вказав на те, що Україна двічі проводила «Євробачення», і місце проведення завжди було предметом для дискусії. При цьому конкурс обидва рази відбувався в Києві.

«Я думаю, що не оминути нам її дискусії і зараз. Але я думаю, що важливо зосередитися на тому, що по-перше, сам конкурс буде в Україні. Тому що хтось вже починає говорити «а давайте шукати запасні майданчики» – ні, це 100%. Де саме – у відбудованому Маріуполі чи в іншому місті, думаю, колеги будуть радитися, тому що суспільство в нас толерантне», – припустив Ткаченко.

Міністр зазначив, що в Італії міста змагалися за право проводити «Євробачення» 2022 року. Зрештою конкурс відбувся в Турині на північному заході країни.

Він додав, що місце проведення Євробачення-2023 в Україні буде обговорюватися найближчим часом.

Після перемоги України на «Євробаченні» деякі коментатори в соцмережах припускали, що конкурс наступного року буде доцільно провести за межами країни через бойові дії. Зокрема, співачка, колишня членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова запропонувала провести змагання в сусідній Польщі.

Нагадаємо, український гурт Kalush Orchestra переміг на пісенному конкурсі «Євробачення» 2022 року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Євробачення Kalush Orchestra 
Матеріали по темі