Культура

Українські музиканти та Порошенко із сім’єю відкрили сезон роботи фонтану Roshen у Вінниці. Фото

20 квітня 2019, 23:50

20 квітня у Вінниці відбулося відкриття нового сезону роботи світломузичного фонтану Roshen. Набережна Південного Бугу зібрала близько 20 тисяч осіб. Почесними гостями свята стали: перша леді Марина Порошенко, її сини Михайло та Олексій з дружиною. Перед запуском водограю прибув і Президент Петро Порошенко.

О 19 годині на сцені розпочався концерт. Першою виступала Мaрія Бурмaкa, за нею - Тaрaс Петриненко, що виконав патріотичну композицію «Боже, Україну бережи…». Фомa і Мaндри задали драйву українськими піснями.

Вся набережна повторювала слова пісні «Лиш вона», яку співали Тарас Чубай і «Плач Єремії». Бурхливими оплесками вінничани зустріли рідний «ТІК». Разом виконували «Вчительку», «Так, я люблю Україну» і «Смереку».

Завершив концертну програму гурт Kozak System. Хлопці «качали» роковими композиціями. Соліст Іван Леньо неодноразово спускався зі сцени до глядачів і воїнів АТО. Саме під час їх виступу з’явився друг гурту боксер В’ячеслав Узєлков, який фотографувався зі своїми прихильниками.

Близько 21:30 ведучі повідомили, що до Вінниці також прибув Петро Порошенко. Президент привітав всіх присутніх, сказав, що ні за кого не агітує, але наголосив, аби 21 квітня всі зробили гідний вибір. Зізнався у коханні дружині Марині.

Найбільший у Європі світломузичний фонтан Roshen розпочав сезон роботи українською програмою «Хвилі рідної душі».


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фонтан Порошенко Roshe  
Матеріали по темі