Культура

​Українські зірки взяли участь у фотопроєкті вінницького фотографа

22 вересня 2021, 16:37

Ольга Сумська, Ярмак, Павло Тополя та десяток успішних українців стали головними героями фотопроєкту «Міст Дружби», що презентували 22 березня у Вінницькому обласному художньому музеї.

Проєкт «Міст Дружби» - унікальний культурний дебют міжнародної співпраці талановитих і молодих, ідейних і натхненних, відомих і знаменитих, активних і свідомих митців креативної індустрії.

В рамках проєкт відбувається фотосесія за участі відомих представників двох країн в національних вбраннях країн.

«Міжнародний фотопроєкт ми розпочали ще у 2019 році до карантину та відзняли дві країни – Грузію та Болгарію. Зараз ми проєкт відновлюємо. Головними героями нашого проєкт є і політики, і спортсмени, актори. Уже сорок відомих людей взяли участь у нашому фотопроєкті. У нас відбувається флешмоб – наші зірки фотографуються у національному вбранні країн, які ми обрали. Відповідно, у нашому вбранні закордонні зірки», - розповідає ініціатор фотовиставки Костянтин Ревуцький.

Проєкт створюватиме знакові культурні події української культури у Грузії, Болгарії, Азербайджан, Вірменія, Італії, Іспанії, Молдові, Австрії, Чехії, Норвегії, Польщі, які проходитимуть за підтримки посольств України та представництв міжнародних установ на території даних країн.

Унікальні фото визначних місць України та країн Європи, національні костюми, культурні діячі, європейський колорит та українська душа стануть головними цінностями на «Міст Дружби».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фотопроєкт Міст Дружби 
Матеріали по темі