125

0

Український плавець здобув четверту олімпійську бронзу в Токіо

Це уже четверта «бронза» України на іграх в Токіо

Український плавець Михайло Романчук здобув для України медаль на Олімпіаді 2020 в Токіо і став бронзовим призером. Це уже четверта «бронза» України на іграх в Токіо.

Про це повідомляє НОК.

«Гарні новини маємо з Олімпійського центру водних видів спорту в японській столиці! Український плавець, чемпіон Європи, призер чемпіонатів світу Михайло Романчук виборює до скарбнички синьо-жовтої збірної «бронзу» ХХХІІ Олімпійських ігор на дистанції 800 метрів вільним стилем!», – йдеться у повідомленні.

Михайло Романчук кваліфікувався до підсумкового раунду змагань, встановивши олімпійський рекорд з результатом 7:41,28.

У фіналі дистанцію у 800 метрів Михайло подолав за 7:42.33.

Ще один українець, який разом з Романчуком кваліфікувався до вісімки найкращих, Сергій Фролов став шостим (7:45.11).

Нагадаємо, першу «бронзу» Україні виборола 20-річна спортсменка Дар’я Білодід. Другу «бронзу» виборов шпажист Ігор Рейзлін. Третю «бронзу» – Олена Костевич і Олег Омельчук здобули перемогу у бронзовому фіналі змагань змішаних команд зі стрільби з пневматичного пістолета (дистанція 10 м).