Спорт

«Українські отамани» у Вінниці «порвали» «Китайських драконів» із рахунком 5:0

31 січня 2016, 16:25

 30 січня у Вінниці в спортивному клубі «Нокаут» відбувся справжній вечір боксу. На рингу зійшлася команда «Українські отамани» та «Китайські дракони». Українські боксери після запеклих боїв виграли усі 5 поєдинків.

Повна зала вболівальників активно підтримувала боксерів на ринзі. Під гучні оплески і вигуки «Слава Україні», «Вінниця»…на одному подиху пройшли усі раунди. Неабияк порадував глядачів вінничанин Сергій Богачук який нокаутував свого суперника Конга Вебіна.

Розпочав перший поєдинок Максим Фатич і практично «запалив» публіку своєю перемогою над суперником Ху Джіангуаном. Двоє боксерів протрималися на ринзі всі раунди і за результатами балів українець отримав перемогу.

Після першої перемоги на рингу зійшлися бійці у ваговій категорії 60кг - Віктор Славінський та Джун Шан. Бій завершився вже після першого раунду, команда з Китаю відмовилася продовжувати бій через стан бійця.

Переможний дух підхопив і третій боєць з української команди Сергій Богачук, який нокаутував свого суперника Венбіна Конга у 3 раунді, після чого китайці викинули рушник на ринг. Під час запеклого бою вінничанина активно підтримували шанувальники в залі.

Впевнено на ринг вийшов ще один вінничанин Денис Солоненко, який вистояв всі раунди з Ші Гуонджуном і за рішенням суддів українець отримав перемогу.

Завершили поєдинки бійці у суперважкій категорії. На рингу зійшлися Віктор Вихрист та Жибао Вонг, протримавшись всі раунди за рішенням судів був кращим українець. Він і приніс команді п’яту перемогу.

Після завершення боїв українським боксерам подарували бойовий прапор із частини 3028 «Ягуар».

Таким чином, «Українські отамани» перемогли з рахунком 5:0, зробивши гарний почин. У наступному турі, який відбудеться у Львові 12 лютого «Українські отамани» зустрінуться з «Турецькими завойовниками».

Результати поєдинків:

Вагова категорія 52 кг: Максим Фатич 2:1 (48:47;46:49;48:47) Ху Джиангуан.

Вагова категорія 60 кг: Віктор Славінський TKO-R2 Джун Шан.

Вагова категорія 69 кг: Сергій Богачук TKO-R3 Венбін Конг.

Вагова категорія 81 кг: Денис Солоненко 3:0 (50:45;50:45;48:47) Ші Гуонджун.

Вагова категорія понад 91 кг: Віктор Вихрист 3:0 (50:45;49:46;49:46) Жибао Вонг.

Нагадаємо, 29 січня у Вінниці відбулася офіційна процедура зважування учасників матчевої зустрічі другого кола Всесвітньої серії боксу між «Українськими отаманами» і «Китайськими драконами».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бокс 
Матеріали по темі