Суспільство

Українські патріоти з Чикаго передали гуманітарку для спецбатальйону «Вінниця»

6 лютого 2015, 15:43

 За гроші, зібрані українською діаспорою,  для захисників України придбали безпілотник, бінокль та лазерний дальномір.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області.

Вінницький волонтер Богдан Бондаренко каже, що за ініціативи чикагського автомайдану були організовані акції по збору коштів для підтримки наших захисників на Сході України :

- Гроші збирали під час Різдвяного колядування, проводили акції, де реалізовували українську символіку. До збору коштів долучилися представники української діаспори в Чикаго. Ми плануємо ще передати аптечки для бійців. Сподіваємося, що це допоможе нашим воякам, які ризикують своїм життям, захищаючи Україну.

 

Командир загону спецбатальйону «Вінниця» Ігор Бердоуc подякував волонтерам, усім небайдужим українцям, які тут і за кордоном підтримують наших правоохоронців, що разом з нацгвардійцями боронять рубежі України.

Зараз частина бійців спецбатальйону посилено готуються до чергової ротації, яка відбудеться найближчим часом. Їм доведеться змінити своїх колег, які несуть службу в Попасному на Луганщині.

Тож правоохоронці вправляються зі стрільби з різного озброєння на полігоні, проходять фізичну, тактичну, психологічну підготовку.

В зоні АТО вони виконують відповідальну місію по захисту правопорядку, затримання диверсійних груп, проведення зачистки території від бойовиків, вилучення зброї, протидії терористичних проявів. Велику підтримку надають наші правоохоронці місцевому населенню – від гуманітарної допомоги до проведення евакуації з територій, які обстрілюються бойовиками.

 

 

ВИННИЦА.info

Теги: допомога бійці гуманітарка 
Матеріали по темі