Суспільство

Українській марці 100 років. У Вінниці відбулось урочисте спецпогашення ювілейної марки. Фото

10 жовтня 2018, 15:37

 10 жовтня у Вінниці, в Музеї української марки ім. Якова Балабана, відбулось урочисте спецпогашення марки, присвяченої 100-річчю Української поштової марки.

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Facebook Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

«Ця ювілейна марка та сувенірний буклет з поштовим блоком і монетою «Перші українські поштові марки Доби Визвольних змагань 1917-1921 років» поповнили сьогодні колекцію нашого Музею, який, нагадаю, є єдиним в Україні.

Знайомитися з історією української марки не лише цікаво, а й пізнавально. У шкільні роки також захоплювався філателією. Марка – це не тільки знак поштової оплати, витвір графічного мистецтва, це і важливий атрибут державності, тому що відображає нашу історію, культуру.

Відзначу, що подоляни мали можливість познайомитися з хронологією української марки завдяки Вінницькій філателістичній виставці. Упродовж п’яти років виставковий марафон об’їздив усю область і сьогодні фінішував у Вінниці. Впевнений, що такі проекти оцінять не лише колекціонери, а й усі, хто цікавиться історією свого краю і держави загалом», - зазначено в дописі.

 

Вiнниця.info, фото – з сторінки Сергія Моргунова  


Теги: марка музей ювілей 
Матеріали по темі