Суспільство

Українці на карантині стали частіше стежити за новинами, прибирати вдома та готувати, рідше – займатися спортом та гуляти. Результати опитування

6 квітня 2020, 18:42

Під час карантину українці почали частіше слідкувати за новинами, дивитися фільми та серіали, готувати та прибирати вдома. Також зазначили, що збільшили час для заняття саморозвитком, сон, спілкування з рідними, їжу та прослуховування музики.

Це показують результати опитування соціологічної групи «Рейтинг». Опитуваня проводили 1 та 2 квітня.

Карантин вплинув на прогулянки на свіжому повітрі. 47% опитуваних зазначили, що рідше почали гуляти на свіжому повітрі. Майже половина українців заявили, що спілкуються з друзями не так часто, як робили це до карантину, лише 11% заявили, що збільшили спілкування.

Майже половина опитуваних українців почали частіше слідкувати за новинами – 49%. Частіше почали дивитися фільми та серіали – 38%.

Українці почали господарювати в дому – 35% опитуваних почали частіше прибирати вдома, а також готувати вдома їжу самостійно – 32%.

Близько чверті збільшили час на заняття саморозвитком – 27%, спілкування з рідними та близькими – 27%, сон – 26%, їжу – 24%та прослуховування музики – 23%.

Частіше займатися своїм хобі почали лише 18% українців, читати книги – 17%. Рідше українці почали займатися і спортом – 20%.

Водночас, готують і стежать за новинами частіше жінки. Чоловіки ж займаються спортом, більше часу тратять на сон, особливо ті, хто нині на карантині і не ходить на роботу.

В опитуванні брали участь 1300 респондентів віком від 18 років і старше.

Нагадаємо, з 6 квітня в Україні посилили карантинні заходи. Почали діяти нові обмеженням, щоби зменшити поширення серед населення COVID-19. Віднині людям заборонено виходити надвір без маски, а при собі потрібно тримати документи, які посвідчують особу. Відвідувати дитячі майданчики – також заборонено, а дітям до 14 років без супроводу дорослих на вулиці гуляти не можна. Перебувати у парках, скверах, крім вигулу домашніх тварин – також.

Журналістка Вінниця.info перевірила, чи дотримуються вінничани нових обмежень, прийнятих Урядом. Зокрема, яка ситуація в парку ім. Ющенка, на дитячих майданчиках в районі Поділля та загальна ситуація по вулиці Пирогова.

Вінниця.info

Теги: опитування Рейтинг карантин 
Матеріали по темі