Економіка

"Укртелеком" продаватимуть в 2011 році

22 грудня 2010, 19:10

Конкурс з відбору незалежного оцінювача державної частки у ВАТ "Укртелеком" у розмірі 92,791% статутного капіталу пройде 6 січня 2011 року.

Згідно з оголошенням ФДМ у газеті "Відомості приватизації" у середу, заявки на конкурс приймаються до кінця дня 30 грудня.

Фонд зазначає, що дооцінка проводиться у зв'язку з тим, що на конкурс з продажу 92,791% акцій "Укртелекому" була подана лише одна заявка від "дочки" австрійської інвесткомпанії EPIC.

За словами голови ФДМ Олександра Рябченка, ціна за підсумками дооцінки не може бути нижче стартової, яка встановлена на рівні 10,5 млрд. гривень.

На дооцінку відводиться 30 днів.

Австрійська EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі.

Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер, Гюстав Вюрмбек і Франц Ланшутцер.

EPIC до кінця 2006 року була великим акціонером ВАТ "Кінто" - найбільшої української компанії з управління активами публічних інвестиційних фондів, що брала активну участь у приватизації в країні.

Крім того, в липні 2006 року EPIC став інвестором компанії RBScom, що спеціалізується на обслуговуванні операторів мобільного зв'язку, яка потім була перейменована в EPIC Services Ukraine.

До основних видів діяльності компанії відносяться: розгортання і модернізація мереж мобільних операторів, технічна підтримка, мережеві сервіси, поставка обладнання та логістичні послуги.

ESU має філії в Одесі, Львові, Донецьку і Харкові, центри обслуговування в Чернівцях, Івано-Франківську, Кіровограді, Ужгороді, Миколаєві і Херсоні.

Крім того, на початку 2010 року EPIC створила партнерство з турецьким інвестиційним будинком Crescent Capital, що спеціалізується на наданні послуг інвестбанкінгу в сфері інфраструктури та енергетики, для надання консалтингових послуг турецьким компаніям, що інвестують в Центральну і Східну Європу.

Джерело "Економічної правди" в АМКУ повідомило, що українська компанія "ЕСУ", дочка австрійської інвесткомпанії EPIC, може виконувати замовлення бізнесмена Ріната Ахметова, власника СКМ.

При цьому в СКМ спростували цю інформацію. "Українська компанія ЕSУ та австрійська інвесткомпанія EPIC не входять до складу групи. СКМ не є акціонером або власником зазначених компаній і не бере участь в управлінні ними", - зазначається в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, що сьогодні видання "Комерсант Україна"повідомило, посилаючись на власні джерела у ФДМ, що заявку на участь у приватизації "Укртелекому" подала компанія, пов'язана з СКМ.

СКМ, у свою чергу заявила, що не подавала заявки на участь в приватизації "Укртелекому".

"Інтерфакс-Україна"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі