Суспільство

Управління патрульної поліції Вінниччини визнали кращим в Україні

22 лютого 2021, 15:37

У Рівному відбулась нарада щодо підведення підсумків роботи патрульної поліції України за 2020 рік. Після детального аналізу управління патрульної поліції Вінницької області визнали кращим за всіма напрямками роботи.

Про це інформують на фейсбук-сторінці патрульної поліції України.

Як йдеться в повідомленні, на нараді обговорювали досягнення патрульних за минулий рік, виклики з якими зіштовхнулися на службі, проблемні питання деяких управлінь, а також шляхи їх вирішення, підняття ефективності, покращення і вдосконалення роботи.

«Після детального аналізу за всіма напрямками роботи визначили краще управління патрульної поліції. Цього року це — Вінниця», – зазначають в патрульній поліції України.

Начальникам управлінь та їхнім заступникам, які показали найбільш ефективну роботу, вручили нагороди від Міністра внутрішніх справ та Голови Національної поліції за віддану службу та високу професійну майстерність.

«Час іде, вносить свої корективи в багато речей, а управління патрульної поліції у Вінницькій області не змінюється!!! Ми знову кращій підрозділ!», – зазначив очільник Управління патрульної поліції Вінниччини Редван Усеінов на своїй фейсбук-сторінці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – патрульних

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: патрульна поліція краще управління Редван Усеінов 
Матеріали по темі