Місто

Урочисте відкриття святкування Дня міста: танцювальний флешмоб, вітання і нагороди

11 вересня 2021, 16:06

Вінниця відзначає 658-річницю. Святкування Дня народження міста, традиційно, розпочали на Майдані Незалежності з танцювального флешмобу «Розквітай, моя Вінниця», який підготували хореографічні колективи міста.

Вінничан і гостей міста вітали Вінницький міський голова Сергій Моргунов, прем'єр-міністр України 2016-2019 років Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий і голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Також сьогодні у Вінниці День міста разом з вінничанами відзначають гості з Польщі і Литви, присутні делегації з міських рад Хмельницького, Луцька, Сум та Івано-Франківська.

«Нарешті ми змогли зібратися великою вінницькою родиною на день народження нашого міста. Міста,яке ми цінуємо і поважаємо. Міста, на яке рівняються у всіх куточках країни і беруть приклад. Міста, яке цікаве інвесторам і туристам. Міста, яким пишаємось ми всі і яким пишаються люди. За всіма цими досягненнями це робота люде. За всіма успіхами, це зусилля команд. За всіма перемогами, це щодення праця кожного вінничанина. Хочу побажати всім гарного настрою, і щоб кожен день ми були щасливі на нашій рідній вінницькій землі. Зі святом, вас. З Днем народження, Вінниця», - привітав Сергій Моргунов.

Володимир Гройсман зізнався, що засумував за вінничанами.

Я безмежно за вами скучив. Як усі ви скучили за тим, що ми можемо збиратися та святкувати. Останні півтора роки нам принесли величезні випробування, і на жаль, великі втрати. Багато людей могли стояти поряд з нами, але їх немає, тому що страшна пандемія прийшла і в наш дім. Але як би не було складно – ми вистояли. Але ще не кінець. Хочу усім подякувати - лікарям, вінничанам, і всім, хто в таку складну хвилину об'єднався, щоб подолати цього страшного невидимого ворога. У нас багато попереду викликів, але я певен, що і багато спільних перемог. Для цього ми з вами маємо бути здорові. Хочу сьогодні попросити усіх вас – давайте захистимо себе і своїх близьких, давайте вакцинуємося! Міський голова створив багато місць, де це можливо зробити. І якщо сьогодні ми це зробимо, завтра будемо здорові. А будемо здорові – будемо сильніші. А будемо сильніші – будемо щасливі. Бажаю усім вінничанам міцного здоров'я, успіхів та благополуччя!», - привітав Володимир Гройсман.

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий побажав громаді розвитку та процвітання.

«Вінниця безперечно найкраще місто у світі, і нас з вами ніхто не переконає у зворотному. Для кожного з нас місто має важливе значення по своєму. Вінниця комфортна. Вінниця найкраща. Вінниця для кожного з нас дорога. Ви кожен день своєю працею вінничани примножуєте її здобутки і успіх. Хочу побажати усім здоров'я та добробуту», - каже Вячеслав Соколовий.

Сергій Борзов у вітальному наголосив, що історію Вінниці пишуть її люди.

Вітаю вас з Днем міста, вінничани. Я народився і виріс у Вінниці, тому мені приємно долучитися до того, що у місті будуються нові школи, дитячі садочки, лікарні, спортивні об'єкти. Дякую кожному із вас, тому що саме ви пишете історію Вінниці своїми перемогами, ідеями, працею. Хочу привітати Петра Бойка зі званням Почесний громадянин Вінниці, тому що «Барвінок» це візитівка Вінниччини. З Днем міста, вінничани! Всіх зі святом!», - привітав Сергій Борзов.

Під час урочистостей медалями «За вагомий внесок у розвиток Вінниці» нагородили завідувачку відділенням екстреної медичної допомоги 1-ї міської лікарні Тетяну Козлову та медичного директора лікарні швидкої медичної допомоги Богдана Трохименка.

Також із присвоєнням звання Почесного громадянина міста Вінниці привітали директора та художнього керівника Центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок», Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України Петра Бойка.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: урочисте відкриття Дня міста День міста Вінниця 2021 
Матеріали по темі