Економіка

Уряд дав 80 мільйонів на лізинг корів

9 листопада 2010, 14:17

Кабмін виділив зі стабфонду 80 млн. гривень на закупівлю з метою надання сільськогосподарським виробникам у фінансовий лізинг племінної худоби, вітчизняної агропромислової техніки та обладнання.

Про це йдеться в постанові Кабміну №1013 від 1 листопада.

Згідно з постановою, уряд виділив МінАП за рахунок коштів стабфонду на поворотній основі 80 млн. гривень для закупівлі племінних нетелів і корів, вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу з наступною їх реалізацією аграріям на умовах фінансового лізингу.

Джерелом покриття цих витрат уряд встановив надходження від цільового розміщення державних цінних паперів.

Крім того, даним документом Кабмін вніс зміни до порядку використання у 2010 році коштів стабфонду на здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів, державних програм в АПК.

Так, на 80 млн. гривень до 1 483,07 млн. гривень скорочена стаття витрат цих коштів на безповоротній основі.

Зокрема, на 70 млн. гривень до 30 млн. гривень скорочені витрати на часткову компенсацію вартості складної сільгосптехніки вітчизняного виробництва; на 2 млн. гривень до 10,423 млн. гривень - на кредиторську заборгованість 2009 року за поданням держпідтримки обслуговуючих кооперативів.

На 8,4 млн. гривень до 63,501 млн. гривень - на кредиторську заборгованість 2009 року по виплаті тваринницької дотації.

Також зміни внесено до розпорядження Кабміну №1833 від 15 вересня, яким виділялися кошти стабфонду на здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів державних програм в АПК.

Зокрема, на 70 млн. гривень до 875,299 млн. гривень скорочені витрати (на безповоротній основі) на часткову компенсацію вартості складної вітчизняної сільгосптехніки; на 1,6 млн. гривень до 10,463 млн. гривень - кошти на надання держпідтримки обслуговуючим кооперативам.

 

"Українські новини"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі