Суспільство

Уряд Німеччини передав вінницьким пожежникам майже 80 комплектів спецодягу

23 жовтня 2017, 16:08

 23 жовтня вінницькі рятувальники отримали 77 сучасних комплектів спецодягу від уряду Німеччини, який має європейську якість та належний рівень захисту. Цю уніформу вінницький гарнізон отримав завдяки співпраці Вінниці з Урядом Німеччини та проекту GIZ. До комплектів входять спеціальні захисні вогнестійкі костюми для пожежників, каски, рукавиці та черевики. Сьогодні цей спецодяг передали бійцям.

Про це повідомляє прес-службa Вінницької міської рaди.

База Головного управління ДСНС України у Вінницькій області постійно поповнюється необхідним спецавтомобілями, одягом та іншим необхідним в роботі обладнанням.  9 лютого вінницьким рятувальникам передали пожежно-рятувальну техніку та спеціальне оснащення від області та міста. Це – пожежні автомобілі та комплекти одягу для рятувальників. У вересні до професійного свята вінницькі рятувальники отримали від міста та області два спецавтомобіля

23 серпня у рамках міжнародної технічної допомоги за проектом «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» від Німецького товариства особовому складу  ГУ ДСНС у Вінницькій області передали 100 комплектів спецодягу. З них 77 – підрозділам у м. Вінниці.

Заступник міського голови Сергій Тимощук подякував пожежникам за героїзм, який вони проявили під час виконання свого службового обов’язку при гасінні пожежі біля Калинівці. «Ви усім показали, що ви – справжні бійці, які професійно, якісно і самовіддано виконують свої обов’язки. Своєрідним визнанням цього є і те, що уряд Німеччини, побачивши вашу роботу, передав сто комплектів спецодягу. Зі свого боку, Вінницька міська рада також підтримує рятувальників – прийнята відповідна програма з цього приводу, в якій серед іншого  передбачено придбання паливно-мастильних матеріалів, нещодавно передали автомобіль.  В подальшому також будемо підтримувати матеріальне становище пожежних частин міста Вінниці», – сказав Сергій Тимощук.

«Сьогодні особовому складу першої та другої державних пожежних рятувальних частин міста Вінниці був вручений бойовий одяг. Дякую всім, хто долучається до того, щоб наші рятувальники з кожним днем ставали більш захищеними. Це стосується і голови ОДА, адже завдяки субвенції, яка була виділена в цьому році, був закуплений пожежний автомобіль. Дякую міському голові, адже за кошти субвенції міста Вінниці був також придбаний пожежний автомобіль – у четверту державну частину. Сьогодні пожежники отримали спецодяг від уряду Німеччини», – розповів начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби ЦЗ Руслан Шевчук.

 

Нагадаємо, 7 жoвтня у Кaлинівці, нa теритoрії 19-ї Держaвнoї пoжежнo-рятувaльнoї чaстини ГУ ДСНС Укрaїни у Вінницькій бійцям Служби пoрятунку передaли спецoдяг від Уряду Німеччини.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пожежники передав 
Матеріали по темі