Суспільство

Уряд оцінюватиме роботу Вінницької облдержадміністрації за 24 показниками

4 грудня 2019, 09:44

В Україні запрацює нове рейтингове оцінювання облдержадміністрацій – за 24 показниками. Найближчим часом остаточний перелік оцінювання затвердять на засіданні Кабміну. Найбільший акцент робитимуть на економіку та фінанси, освіту, інфраструктуру та соціальну сферу. Також враховані цифровий зв’язок, будівництво, екологія та енергетика.

Про це озвучив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет 3 грудня, під час селекторної наради під керівництвом Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, – йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Під час селекторної наради підбили підсумки виконання регіонами попередніх доручень Прем'єр-міністра України та розповіли про запровадження показників ефективності діяльності голів ОДА. За словами Дмитра Дубілета, відтепер роботу виконавчої гілки влади на місцях планують оцінювати за 24-ма показниками.

«Ми всі працюємо над тим, щоб усі державні органи мали чітку систему КРІ. Ми поставили перед собою завдання вийти на певну систему показників, за якою зможемо рейтингувати нашу роботу. Рейтинг робиться не заради рейтингу, а як управлінський інструмент. Тобто в нього мають входити лише ті показники, на які ви маєте прямий або опосередкований вплив. Ми вийшли на 24 показники, які охоплюють різні сектори, та спробували зробити баланс між усіма ключовими напрямками», - повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Найбільший акцент у оцінюванні робитимуть на економіку та фінанси, проте враховані й показники розвитку освіти, інфраструктури та соціальної сфери, цифрового зв’язку, будівництва, екології та енергетики та розвитку територій. Найближчим часом остаточний перелік оцінювання затвердять на засіданні Кабміну. Після цього рейтинг складатимуть щоквартально.

«Ми раз на квартал будемо з вами зустрічатись, де будемо оголошувати результати рейтингів. Ми спробували, щоб області змагались за темпами розвитку»,- повідомив міністр.

В свою чергу, Прем’єр-міністра України Олексій Гончарук, звертаючись до присутніх в обласних студіях керівників, нагадав про дедлайн здачі проектів розвитку інфраструктурної мережі та перспективних планів.

«Ми просили підготувати перелік об’єктів в областях, де незавершене будівництво. Нас цікавить перелік об’єктів, які планують ввести в експлуатацію саме у 2020 році. І які на місцях запланували кошти на проектування нових об’єктів. Нам важливо, щоб в областях були передбачені кошти на співфінансування визначених об’єктів, щоб нам було простіше мати партнерів в областях», - зауважив Прем’єр-міністра України Олексій Гончарук.

За підсумками селекторної наради, Владислав Скальський провів нараду з присутніми керівниками департаментів і служб області та дав відповідні доручення, що стосувались озвучених питань.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ОДА оцінка Уряд 
Матеріали по темі