Економіка

Уряд погодив продаж земельних ділянок українсько-угорському підприємству у Вінниці

16 червня 2017, 10:12

 Уряд погодив продаж Вінницькою міською радою трьох земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності ТОВ «Спільне українсько-угорське підприємство «Анфол».

Відповідне розпорядження Кабміну опубліковано на Урядовому порталі.

«Це дасть можливість заощадити кошти, передбачені на виплату орендної плати, та направити їх на розширення виробництва і створення додаткових робочих місць, а також збільшити заробітну плату, що відповідно збільшить відрахування до Пенсійного фонду та місцевого бюджету.

Крім того, продаж земельних ділянок зазначеному товариству сприятиме розвитку міста та покращенню інвестиційного клімату в регіоні», - йдеться в пояснені до документу.

Три ділянки площею 0,57 гектара 0,38 гектара, 0,11 гектара, розташовані в межах м. Вінниці по вул. М. Шимка, 50а. Цільове призначення - для виробничих потреб (обслуговування виробничих будівель і споруд та складських приміщень).

Довідка.

ТОВ СП «Анфол» засновано в 1997 році. На підприємстві працює 141 чоловік. Підприємство займається виробництвом одноразової упаковки та посуду з полімерних матеріалів.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: земля продаж 
Матеріали по темі