Суспільство

Уряд продовжує карантин до 11 травня: назвали умови послаблення обмежень

22 квітня 2020, 13:31

22 квітня на засіданні Уряду прийняли рішення про продовження карантину до 11 травня. Виходити з карантину країна почне 12 травня, якщо буде дотримано дві основні умови.

«Моделювання аналітиків Національної академії наук України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього, Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня, оскільки з розрахунку Академії наук, піку ми очікуємо в період між 3 і 8 травня. В нас є чіткий план виходу з карантину, він складається з 5 етапів. Є стартова точка реалізації цього плану - 11 травня», - повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на початку засідання Уряду.

Початок виходу з карантину запланували на 11 травня. Основними умовами є:

  • як мінімум протягом 10 днів відсоток виявлених захворювань має не змінюватись, він може коливатись в межах +-5%;
  • лікарні, заповнені пацієнтами з коронавірусом менше, ніж на 50% (зараз заповненість лікарень на 10%).

«Якщо все буде добре, то з 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків, скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг, можливо, інші пом’якшувальні заходи, які будуть анонсовані залежно від розвитку ситуації в перших числах травня. Такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, покращать емоційний стан українців та дадуть старт розігріву економіки», - сказав Д. Шмигаль.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 21 квітня повідомив, що карантин можуть продовжити до 12 травня, але обмеження пом’якшать.

Як відомо в Україні запровадили надзвичайну ситуацію і продовжили карантин до 24 квітня. У Вінниці посилили обмежувальні заходи.

Станом 22 квітня на території Вінницької області зареєстровано 566 підозр на COVID-19. У 349 випадках виявлений коронавірус. Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 30 осіб.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: карантин Україна 
Матеріали по темі