Влада

Уряд прийняв постанову, яка пришвидшить ввезення в Україну військових товарів

14 лютого 2023, 17:58

Уряд прийняв першу постанову, що максимально прискорить та спростить ввезення товарів військового призначення та подвійного використання на територію України, зокрема, БПЛА та комплектуючих.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Уряд ухвалив fast-track для дронів. Простою мовою — більше жодних документів від служби експортного контролю чи інших органів для ввезення дронів тощо. І зазначений вище акт є лише першим серед низки, які напрацьовуються», — пояснив Михайло Федоров.

Над цим важливим рішенням Мінцифри працювало разом з Мінекономіки.

«Складно мати перевагу над рф у кількості живої сили та зброї. росія використовує своїх солдат як м’ясо. Для нас важливе життя кожного захисника та захисниці. Тому єдиний шлях — створити технологічну перевагу над ворогом. Але технології матимуть вирішальне значення, лише якщо забезпечити їх швидкий розвиток та доставку. Кілька тижнів тому ми провели опитування українських виробників/постачальників БПЛА щодо головних блокерів, які заважають їхній роботі та розвитку», — зазначив міністр цифрової трансформації.

Також він додав, що Мінцфири активно підтримує запровадження системи Delta, створення 60 ударних рот БПЛА та нової доктрини застосування, адже всі ці заходипокликані зробити нашу армію найбільш технологічною та переможною.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: БПЛА уряд постанова 
Матеріали по темі