Економіка

Уряд відкрив реєстр власників теплокомуненерго: у Вінницькій області одне належить Ахметову

5 липня 2019, 16:51

Кабінет міністрів в рамках ініціативи встановлення справедливих цін на тепло і гарячу воду для українців відкриває реєстр власників теплокомуненерго по всій країні і розпочинає масові перевірки формування тарифів на місцях.

Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Уряду – інформує 5 липня прес-служба Кабміну.

«Глава Уряду наголосив, що, за вже наявною інформацією Мін’юсту, деякі компанії зареєстровані на Кіпрі, Сейшельських островах. І складається ситуація, коли людям виставляють великі невиправдані рахунки, а гроші виводять в офшори. Глава Уряду також звернувся до міських голів з вимогою проаналізувати кожну формулу тарифів, вичистити звідти всі корупційні складові і дати людям чесні платіжки», - йдеться у повідомленні.

Кабмін нагадує, що відповідно до рішення Уряду в Україні встановлюються граничні ціни на 1 Гкал тепла на рівні 1400 гривень за наявності лічильника або 35,21 грн за 1 м. кв у разі відсутності лічильника. На гарячу воду – 83,66 грн за 1 м. куб за наявності сушарок та підключення їх до систем постачання гарячої води, 75,74 грн за 1 м. куб – у разі їх відсутності.

Згодом на Урядовому порталі Мінюст оприлюднив реєстр теплопостачальників.

У Вінницькій області з п’яти теплопостачальних компаній є дві приватних. Відокремлений підрозділ акціонерного товариства «ДТЕК Західенерго» «Ладижинська ТЕС» належить Ахметову Рінату Леонідовичу. Дочірнє підприємство «Теплокомуненерго «Маяк» у Вінниці належить В. Камінській, В.Кузнецовій та П.Кузнецову.Відомо, що минулого року підприємство перестало надавати послуги вінничанам. Тепер його мережі належать «Вінницятеплокомуненерго».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: уряд тепло 
Матеріали по темі