Економіка

Уряд затвердив пріоритетні для держави інвестпроекти на 2020-2023 роки. В переліку аеропорт «Вінниця» і вокзал

18 листопада 2020, 17:42

18 листопада Кабмін затвердив перелік з 104 пріоритетних для держави інвестиційних проектів 2020-2023 роки. Для кожного проекту визначено джерела можливого фінансування – державний бюджет, місцеві бюджети, власні кошти державних підприємств, кошти інвестора або кредит.

Додаток до рішення Кабміну з переліком проектів в Телеграмі опублікував нардеп Олексій Гончаренко.

«Аеропорт «Вінниця» можуть реконструювати за державні кошти (при наявності в Держбюджеті на відповідний рік), та місцевого бюджетів/ кошти інвестора (можуть бути залучені на умовах державного приватного партнерства).

В переліку проектів також нове будівництво ПЛ 330 кВ Дністровська ГАЕС - ПС 750 кВ «Вінницька», Вінницька і Чернівецька області. Фінансування за рахунок кредитних коштів та власних коштів НЕК «Укренерго».

За кошти інвестора планують реалізовувати пілотний проект концесії вокзалів, серед яких станція Вінниця.

Нагадаємо, в серпні 2020 в Міністерстві інфраструктури України планували виключити аеропорт «Вінниця» з переліку інвестиційних об’єктів. Потім голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов повідомив, що проект залишили в Державній цільовій програмі розвитку аеропортів на період до 2023 року. 29 вересня у Вінниці президент Володимир Зеленський, прокоментував питання реконструкції аеропорту «Вінниця».

Як відомо, Кабмін опублікував інвестиційний атлас України. Серед об’єктів, які пропонуються інвесторам - залізничний вокзал у Вінниці. В лютому на українсько-турецькому бізнес форумі залізничний вокзал у Вінниці презентували, як один з майбутніх концесійних об‘єктів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: інвестиційні проекти перелік 
Матеріали по темі