Економіка

Уряд збільшив суму фінансування проектів з ДФРР, що будуть реалізовуватись на Вінниччині

30 жовтня 2017, 18:31

 Урядом внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку. До цього переліку додатково включено проекти із обсягом фінансування 98,8 млн. гривень.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Урядового порталу.

«Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку будуть розподілені 3,47 млрд. гривень державного фонду регіонального розвитку (99,1% обсягу коштів фонду, передбаченого у цьому році).

До переліку включені важливі інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, відібрані конкурсними комісіями в регіонах, в тому числі, проекти розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних медичних і навчальних закладів», - йдеться в поясненні до документу.

Зокрема, передбачено на Вінницьку область виділити 172,9 млн. гривень (49,4 млн. гривень — загальний фонд, 123,5 млн. гривень — спеціальний фонд). Внесено наступні доповнення:

1 млн. гривень (спеціальний фонд) — середня загальноосвітня школа № 2 по вул. Шкільній, 14, с. Городківка Крижопільського району — реконструкція приміщення, даху та утеплення фасадів.

3,07 млн. гривень (спеціальний фонд) — біоенергетичне забезпечення сільських громад на прикладі Северинівської об’єднаної територіальної громади (впровадження альтернативних джерел теплопостачання в Северинівській громаді).

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: проекти переможці 
Матеріали по темі