Суспільство

Усе від розетки до люстри у магазині «ЕлектроСвіт»

9 липня 2020, 11:00

Магазин «ЕлектроСвіт» дбає про своїх покупців і пропонує якісний товар із прозорою системою знижок. Магазин цінує своїх відвідувачів і пропонує товар за дуже доступними цінами.

За роки роботи магазин «ЕлектроСвіт» заслужено завоював репутацію надійного постачальника електротехнічної продукції за рахунок високого рівня обслуговування, кваліфікації персоналу, наявності високоякісного і іноді унікального товару а також справедливих цін в порівнянні з конкурентами.

Магазин «ЕлетроСвіт» має широкий асортимент якісної електротехнічної продукції як для будинку, так і для офісу, також має електричний інструмент, кабельно-провідникову продукцію, світильники, світлодіодне освітлення, ручний інструмент, теплу підлогу та електроопалення як для житлових будинків так і для офісів.

Безпеку наших покупців ми цінуємо більше, ніж заробіток, тому рекомендуємо лише сертифікований товар, який в Україні є найкращої якості. Це дозволяє отримати гарантію від виробника і бути впевненим в технічних характеристиках товару. Вважаємо своїм обов'язком забезпечити наших покупців якісною електротехнічною продукцією, яка допоможе уникнути пожеж, коротких замикань, ушкодження проводки та інших неприємностей, купуючи у нас електротехнічну продукцію.

З Повагою, Компанія «ЕлектроСвіт»

м.Вінниця, вул.Некрасова, 71

тел. +38 (068) 750-74-64

тел. +38 (0432) 50-20-69


Теги: ЕлетроСвіт 
Матеріали по темі