Місто

Увага! Романтики на шляху. Автор креативної ідеї відпочинку на роздоріжжі у центрі Вінниці розповів про свої враження. Фото

18 серпня 2019, 12:08

Неабиякої уваги привернуло фото у соцмережах, де двоє людей роздивлялися Вінницю із роздоріжжя між Хмельницьким шосе та Соборною. На світлині видно, вони сидять на стільцях. Дивляться у бік центральної частини міста. Деякі коментатори висловилися, що це романтичний відпочинок. Інша ж зауважила, що це може бути небезпечно. Як для самих романтиків, так і для водіїв, що проїздили біля них.

Аби зрозуміти ідею нестандартного відпочинку, Вінниця.info розшукала її автора. Ним виявився вінничанин Богдан Мороз. Каже, йому просто подобається креативне відношення до життя.

«На фото, яке перехожі виклали у мережу, я сиджу із своїм другом. Це вже був другий відпочинок на роздоріжжі. До цього на це ж місце привів свою дівчину, з якою вже давно зустрічаюся. Зробив їй такий романтичний вечір. Справ у тім, коли проїжджав з боку вулиці Соборної до Хмельницького шосе, звернув увагу на це роздоріжжя. Й подумав. Там би було прикольно попити каву. Тож ввечері закинув до машини два розкладних стільці. У кав’ярні замовив каву. Привіз на місце кохану. Вона спочатку сказала, що це нісенітниця. Та коли ми почали спостерігати за містом, на цей вигляд навпроти, то вже була зачарована», - пригадує Богдан.

Як зауважує хлопець, роздивлялися міські краєвиди вони недовго.

«Посиділи деякий час, та й пішли. Коли розповіли друзям про наш романтичний вечір, один з них також захотів відпочити там. Що ми і зробили», - продовжує Богдан.

Як він зауважує, водії, які проїздили поруч, посміхалися.

«Нас навіть фотографували патрульні поліцейські. Із посмішкою на обличчях. Такою дією ми не порушуємо дорожні правила. Тож до нас ніхто із зауваженнями не звертався», - додає.

Автор посту, який виклав фото у соцмережу зауважив, що пара, яка сиділа на роздоріжжі, пила пиво.

«Це не так, ми пили сітро. Адже я зовсім не вживаю алкоголю. Крім того, я ж був за кермом», - констатує Богдан.

Хлопець каже, що ні селфі, ні сторіс для соцмереж зі роздоріжжя не знімав.

«Прийшов туди просто посидіти для душі. От і все», - пояснює.

На майбутнє Богдан вже придивляється нові місця, де б можна було креативно та романтично посидіти та роздивлятися Вінницю.

Вінниця.info, фото із сторінки Богдана Мороза.

Теги: Вінниця романтика роздоріжжя відпочинок стільці 
Матеріали по темі