Місто

В 2019 році спільними коштами вінничан та міста заасфальтували 20 вулиць

17 лютого 2020, 12:51

Впродовж 2019-го року у Вінниці продовжувався ремонт доріг в мікрорайонах з приватною забудовою на умовах співфінансування. Подібний формат співпраці, за яким 70% від вартості робіт сплачують з міського бюджету, а решту – збирають громадяни, дозволяє пришвидшити асфальтування вулиць приватного сектора. Так, за минулий рік на умовах співфінансування в місті заасфальтували 20 вулиць.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Протягом 2018-2019 років у Вінниці провели 87 загальних зборів громадян, під час яких людям роз’яснили умови дольової участі населення в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття. В результаті обрали ініціативні групи та залучили кошти мешканців в сумі – 1,5 млн грн. На капітальний ремонт ділянок 20-ти вулиць використали кошти бюджету Вінницької міської ОТГ в сумі 13,7 млн грн.

Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, комфортна інфраструктура важлива для містян і вже більше 10 років підтримується ініціатива жителів щодо асфальтування доріг у приватному секторі.

«У минулому році було заасфальтовано ділянки на 20 вулицях. Роботи стартували у травні. Заасфальтовано проїзд Привокзальний від будинку №6а до провулку Привокзального; 2-ий провулок Г. Морозової від вул. Г. Морозової до 1-го проїзду Чумацького; 1-ий пров. Кооперативний; вул. Лермонтова від вул. С. Щедріна до буд. 100 по вул Лермонтова. Також роботи проведено по першому проїзду Константиновича; 1-му пров. Ботанічному від 4-го пров. Руданського до буд. №11 по 1-му пров. Ботанічному; вул. Добролюбова від 1-го пров. Лермонтова до буд. № 41 по вул. Добролюбова. Заасфальтовано пров. Ціолковського; 2-й пров. Лермонтова від С. Щедріна до вул. Добролюбова», – розповіла голова Асоціації органів самоорганізації населення Вінницької міської ОТГ Наталія Панчук.

Також роботи проводились по вул. С. Щедріна від пров. Пугачова до буд. №35 вул. С. Щедріна; вул. Петрусенка від буд. №2 до вул. Пестеля; вул. Пестеля, 31 - 40; узвіз Вишневий; вул. Лісова.

Асфальтували у 2019 році й 3-ій пров. Д. Нечая від вул. Д. Нечая до вул. П. Яр; 2-ий пров. Д. Нечая від будинку №4 до вул. П. Яр; вул. Грушева від пров. Скоропадського до будинку №1 по вул. Грушевій. Роботи виконано й по вул. Вишневського від 3-го пров. Вишневського до 1-го пров. Вишневського, по пров. Лисенка, пров. Привокзальний, 9-19.

Оновлювати дороги на умовах співфінансування у приватному секторі планують продовжити і цього року.

Вінниця.info, фото з сайту міської ради

Теги: дороги асфальт бюджет 
Матеріали по темі