Місто

В амбулаторії на Вишеньці триває капітальний ремонт. Робітники утеплюють фасад та облаштовують вентиляцію

23 липня 2020, 15:44

У Вінниці триває капітальний ремонт приміщення амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги №3, що на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів. Наразі робітники утеплюють фасад та встановлюють систему вентиляції. Ремонтні роботи розпочались у березні цього року.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, в амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги №3 обслуговується 12 тисяч вінничан. В цьому приміщенні, крім кабінетів лікарів, функціонує кабінет щеплень, денний стаціонар, лабораторія, виконуються ЕКГ-дослідження, є маніпуляційний кабінет.

«Дуже важливо, щоб прийом у лікарні відбувався в комфортних умовах. А приміщення цього медичного закладу дійсно застаріло. Тут через вологу почала руйнуватися стіна. Також почала протікати покрівля. У незадовільному стані були й інженерні комунікації. Тому керівництвом міста було прийнято рішення виконати у цьому році капремонт приміщення», – розповіла заступник директора департаменту охорони здоров’я Світлана Стефанкова.

На сьогодні від початку ремонту в закладі вже встановили нові вікна, відремонтували дах, в приміщенні правого крила замінили електромережі, труби водопостачання, водовідведення та опалення.

Наразі продовжується утеплення фасаду та встановлення системи вентиляції. Пізніше вхід до установи облаштують сучасним пандусом, а санвузли адаптують для зручності маломобільних відвідувачів.

Нагадаємо, раніше у вінницькому госпіталі після двох років ремонту відкрили оновлене травматологічне відділення.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької міськради

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниця лікарня ремонт 
Матеріали по темі